© N. Schimmelpfennig

© A. Hartmann

Radnice

Adresa
Am Rathaus 4, 09548 Kurort Seiffen
Centrální telefon
+49 37362 8770
Centrální Fax
+49 37362 87777
Starosta
Martin Wittig
Pokoj 02
Telefon +49 37362 87711
gemeinde@seiffen.de
Office
Anett Kaden
Pokoj 01
Telefon +49 37362 87711
anett.kaden@seiffen.de

Otevírací doba radnice

Pondělí
uzavřeno
Úterý
8:00 -12:00 a 13:00 - 8pm
Středa
uzavřeno
Čtvrtek
8:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00
Obchodní / regulační úřad každý čtvrtek pouze do 15:30 hodin.
Pátek
8:00 - 12:00

Obecná správa

Správa budovn
Irina Ludwig
Pokoj 01
Telefon +49 37362 87740
irina.ludwig@seiffen.de
Správa budov
Robert Kuehn
Pokoj 06
Telefon +49 37362 87713
robert.kuehn@seiffen.de
Živnostenský úřad
Heike Schwirz
Pokoj 04
Telefon +49 37362 87732
heike.schwirz@seiffen.de
Kancelář pro
registraci obyvatel
Sigrid Schaefer
Pokoj 05
Telefon +49 37362 87731
sigrid.schaefer@seiffen.de
Obecná správa
Elke Reichel
Pokoj 09
Telefon +49 37362 87723
elke.reichel@seiffen.de
Lidské zdroje
Verona Klenke
Pokoj 11
Telefon +49 37362 87712
verona.klenke@seiffen.de
Příspěvky rodičů
Manja Albrecht
Pokoj 11
Telefon +49 37362 87750
manja.albrecht@seiffen.de

Finanční řízení

Pokladník
Michael Labuske
Pokoj 12
Telefon +49 37362 87720
michael.labuske@seiffen.de
Účetnictví aktiv
Sindy Freyer
Pokoj 09
Telefon +49 37362 87727
sindy.freyer@seiffen.de
Pokladník
Andrea Herrmann
Pokoj 08
Telefon +49 37362 87724
andrea.herrmann@seiffen.de
účetnictví
Kurort Seiffen,
Deutschneudorf,
Heidersdorf
Ingrid Wordl
Pokoj 08
Telefon +49 37362 87725
ingrid.wordl@seiffen.de

Německo-česká projektová kancelář

Alexandra Novak
Pokoj 13
Telefon +49 37362 87771
alexandra.novak@seiffen.de
Catrin Tolksdorf-Bilz
Pokoj 13
Telefon +49 37362 87771
catrin.tolksdorf-bilz@seiffen.de